AmberCutie's Forum
An adult community for cam models and members to discuss all the things!

Card Maintenance Fee - $44.95 Paxum

  • ** WARNING - ACF CONTAINS ADULT CONTENT **
    Only persons aged 18 or over may read or post to the forums, without regard to whether an adult actually owns the registration or parental/guardian permission. AmberCutie's Forum (ACF) is for use by adults only and contains adult content. By continuing to use this site you are confirming that you are at least 18 years of age.
Status
Not open for further replies.
Jan 20, 2021
366
1
99
61

Ahoj holky a kluci. Dnes jsem viděl, že mi Paxum opět naúčtoval roční poplatek za kartu. Vím, že poplatek za Paxum je - 44,95 USD dolaru. Ale je zvláštní, jak to vytahují. Naúčtovali mi to v listopadu 2022. A teď mi strhli účet za tok 2023 v lednu. Stalo se vám to také?
 

Ahoj holky a kluci. Dnes jsem viděl, že mi Paxum opět naúčtoval roční poplatek za kartu. Vím, že poplatek za Paxum je - 44,95 USD dolaru. Ale je zvláštní, jak to vytahují. Naúčtovali mi to v listopadu 2022. A teď mi strhli účet za tok 2023 v lednu. Stalo se vám to také?

Hello girls and guys. Today I saw that Paxum charged me the annual fee for the card again. I know the Paxum fee is - 44.95 USD dollar. But it's strange how they pull it off. They charged me in November 2022. And now they ripped off my bill for flow 2023 in January. Has this happened to you too?
 
Status
Not open for further replies.