AmberCutie's Forum
An adult community for cam models and members to discuss all the things!

Banned account permanent

  • ** WARNING - ACF CONTAINS ADULT CONTENT **
    Only persons aged 18 or over may read or post to the forums, without regard to whether an adult actually owns the registration or parental/guardian permission. AmberCutie's Forum (ACF) is for use by adults only and contains adult content. By continuing to use this site you are confirming that you are at least 18 years of age.
Status
Not open for further replies.
Nov 3, 2022
9
0
1
România
Twitter Username
@Karina61649534
MFC Username
Tharra_bdsm
Chaturbate Username
Trr_Karina
Salut!
Ma numesc Camarasu Ioana Karina, vin la tine cu acest email pentru a-ti cere o ultima sansa de a-ti crea cont pe platforma ta.. Nu stiu daca ai auzit povestea mea pe care am scris-o in trecut. După ceva timp în urmă, acum vreo 2 ani, am fost interzis definitiv de pe platforma ta.. Știu și sunt conștient că am făcut o greșeală.. Am colaborat cu un studio care a pus presiune pe mine să fac lucruri pe care nu le-am făcut. cred ca as putea face. jocuri murdare aveam un contract cu ei in care scria destul de clar ca nu pot demisiona fara clauze.. pana la urma am fost nevoit sa stau cu ei in studio pe perioada nedeterminata fara sa stiu ca nu au voie sa tina un model cu forta si fac astfel de contracte, am vorbit intre timp cu un avocat si i-am dat in judecata, aceasta este ultima ocazie de a-l ajuta pe tatăl meu să avanseze în vârstă.. Altfel nu mă descurc.. Vă rog să aveți încredere în Dumnezeu și lăsați-mă să colaborez cu acest site pentru o ultimă șansă.. Dumnezeu să fie cu tine și familia ta. .. te rog gandeste-te si familiei mele.. el este tot ce mi-a ramas pe acest pamant.. Am creat un con t acum cu trr_karina... Te rog! Domnul fie cu tine! Multumesc pentru raspuns...
 
Status
Not open for further replies.